Bostik Yapı Fuarında


Türkiye’de yeniliklere imza atmaya devam eden Bostik, “yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve yapı kimyasalları” alanlarındaki gücünü 36. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda da gösterdi.
Haberin devamı ...

Usta eğitimleri Bostik için önemlidir.


Bostik, ürün sistemlerin tanıtılması ve ürünlerinin doğru uygulanmalarının sağlanması ile ilgili usta eğitimlerine 2013 yılında da devam etmiştir.
Haberin devamı ...

Bostik Yapı Fuarında yenilikler sunmaya devam ediyor.


Türkiye’de yeniliklere imza atmaya devam eden Bostik, “yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve yapı kimyasalları” alanlarındaki gücünü 35. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda da gösterdi.
Haberin devamı ...

Bostik yeni ürünler sunmaya devam ediyor.


Bostik, dekoratif yapıştırıcılar konusunda duvar kâğıdı yapıştırıcılarında da yenilikleri sunmaya devam ediyor.
Haberin devamı ...

Isı yalıtımında yeni sistemler ustalara anlatıldı


Yapı kimyasalları alanında dünyanın en büyük firmalarından biri olan BOSTİK, Türkiye çapında değişik şehirlerde 800 ustasına, “ClimaTech Enerji Tasarruf Teknolojileri” konusunda eğitim verdi.
Haberin devamı ...

Bostik bayilerine anlamlı seyahat


Dünyanın en büyük yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri üreticilerinden olan BOSTİK, düzenlediği Bahar Kampanyası çerçevesinde hak kazanan 30 bayisini, bayilerle olan iletişimi geliştirmek ve bayileri Bostik hakkında bilgilendirme fırsatını da bulduğu, Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’e götürdü.
Haberin devamı ...

Bostik yenilikleri Yapı 2011 Fuarına damgasını vurdu


Total Grup çatısı altında faaliyet gösteren ve Çekomastik A.Ş. ile Tekbau A.Ş.’yi tek bir yönetim çatısı altında yapılandıran Bostik, Türkiye’de yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Bostik, 34. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda da “yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve yapı kimyasalları” alanlarındaki gücünü gösterdi.
Haberin devamı ...

Bostik, Glass Expo İstanbul 2011’de ürünlerini tanıttı


Total grubu bünyesinde faaliyet gösteren Bostik, 10-13 Mart 2011 tarihlerinde gerçekleşen Glass Expo İstanbul 2011 fuarında ürünlerini tüketicisiyle buluşturdu. Bostik ürünlerini; Panel Yapıştırma Grubu, Mastik Teknolojileri ve Yalıtımlı Cam Grubu olmak üzere üç farklı ürün grubu altında sergiledi.
Haberin devamı ...

Dış cephe yalıtımında fark yaratan teknoloji Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri


Total grubu bünyesinde faaliyet gösteren Bostik, enerji tasarrufuna yönelik dış cephe ısı yalıtım sistemi ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri ile hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.
Haberin devamı ...

Bostik, Simson ile Boatshow 2011'de yerini aldı


Total Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Bostik, dünyanın karada yapılan ikinci büyük, Türkiye’nin ise en büyük tekne ve yat fuarı olma özelliği taşıyan Avrasya Boat Show’a Simson markası ile katıldı.
Haberin devamı ...

Dünya devi Bostik Mastik Grubunda yeni ürünlerler boy gösteriyor.


Dünya silikon, sızdırmazlık ve yapıştırıcı devi Bostik, 2011 ürün gamını MS Polymer esaslı mastik ve yapıştırıcılar, silikon, akrilik, poliüretan esaslı mastikler ve poliüretan köpük ürünlerle yenilemeye devam ediyor.
Haberin devamı ...

Bostik, zemin şaplarından sonra zemin kaplama yapıştırıcılarında da yenilikleri sunmaya devam ediyor.


Türkiye‘deki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip olan Bostik, çeşitli trafik yüklerine ve amaçlara göre formülize edilmiş, kendinden yayılan (self-levelling) ve kuru çimentolu şapların üzerine çeşitli zemin kaplamalarının yapıştırılması için de çok alternatifli çözümler sunmaya devam ediyor.
Haberin devamı ...

EOTA Etag 004 Testlerinden Başarı İle Geçmiş Bir Isı Yalıtım Sistemi : Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri


Bostik, Türkiye ‘de kendi tesislerinde ürettiği ve yine Türkiye ‘den tedarik ettiği ürünlerle oluşturarak sistem garantisi sunduğu ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri, EOTA (Avrupa Birliği Teknik Uygulamalar Organizasyonu) Etag 004 kılavuzunda (dış cephe ısı yalıtım sistemleri için performans testleri tarif kılavuzu) tarif edilen performans testlerinden başarı ile geçmiştir.
Haberin devamı ...

Teknik Bülten : Bostik, MS Polymer Teknolojisine Sahip Mastikleriyle Benzersiz Çözümler Sunuyor.


Türkiye‘deki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip olan Bostik Türkiye, sızdırmazlık ve teknik yapıştırıcıyla da benzersiz çözümler sunmaya devam ediyor.
Haberin devamı ...

Bostik, Bahar Kampanyası kapsamında bayileri ile seyahat etti.


Dünyanın en büyük yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri üreticilerinden olan BOSTİK, düzenlemiş olduğu Bahar Kampanyası çerçevesinde hak kazanmış bayilerini Avrupa'nın önemli tarihi kentlerinden birisi olan Ukrayna’ nın başkenti Kiev'e götürdü.
Haberin devamı ...

Bostik Yapı 2010 Fuarında gücünü yansıtmaya devam ediyor


Çekomastik A.Ş. ile Tekbau A.Ş.’yi tek bir yönetim çatısı altında yapılandırarak Türkiye’de yeni bir dönem başlatan Bostik, “yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve yapı kimyasalları” alanlarındaki gücünü 33. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda da gösterdi.
Haberin devamı ...
Haberler
Fuarlar